main-bg
Sizzling HotJednoręki Bandyta 5 Bębnówhttps://sizzling-hot-za-darmo.comHalloween
 • Recenzja wideo
 • Informacja
  • Wydany 2014
  • Oprogramowanie Egt interactive
  • Rolki 5
  • Linie wygrywające 20
  • Minimalny zakład £1
  • Maksymalny zakład £1
NazwaHalloween OprogramowanieEgt Interactive
Typ slotaVideo Slot Rok uruchomienia2014
TematHalloween RTP96.04%
Przyjazny dla urządzeń mobilnychNie Gra bonusowaNie
Darmowe spinyTak Progresywny jackpotNie
MultyplikatorTak HazardNie
Symbol wildNie Symbol scatterNie
Opcja autouruchomieniaNie Typ linii wygrywającychDo regulowania
Bębnów5 Rządów3
Linie wygrywające20 Linie płacąceLeft To Right
W obie stronyNie Minimalna wartość monety w liniizł1
Maksymalna wartość monety w liniizł1 Minimalny poziom zakładu1
Maksymalny poziom zakładu20 Minzł20
Makszł400 Maksymalne wygrane20000 Monety
VolatilityLow

Gry o Halloween to niesamowity i fascynujący świat unikalnych motywów i symboli. Nawiązują do znanego i lubianego przez miliony osób święta Halloween, które jest przesiąknięte mrocznymi klimatami, wesołymi zabawami i niesamowitymi emocjami.

Slot Halloween, podobnie jak i samo święto, jest pełen oryginalnych symboli i niespodzianek, które sprawiają, że maszyna hazardowa Halloween cieszy się niegasnącą popularnością od wielu lat wśród gamerów na całym świecie. Pozytywne Halloween opinie, których jest pod dostatkiem w sieci, są niezbitym dowodem na to, że automat do gry Halloween to prawdziwy przebój wśród maszyn hazardowych!

Halloween online – opis zasad gry i interfejs

Maszyna hazardowa Halloween to pięć rolek, dwadzieścia linii aktywnych i trzy rzędy. Na każdej z rolek może się pojawić zarówno symbol standardowy, jak i symbol specjalny, o których mowa w dalszej części Halloween recenzja.

Na początek warto powiedzieć słów kilka o stylu opisywanego slotu i podstawowych przyciskach do sterowania grą. Automat do gry Halloween to wysokiej jakości dźwięk, szata graficzna i animacje. Wszystkie elementy slotu zostały przemyślane w taki sposób, by uzupełniały się nawzajem, tworząc atmosferę prawdziwego święta i niezapomnianych przeżyć.

Podstawowe pole do gry to pięć rolek i 20 linii wypłat. Na górze ekranu znajdują się 4 Progresywne JackPoty, których kwota cały czas rośnie. Na tylnym planie widnieje napis – HALLOWEEN. Po obu stronach 1 i 5 bębnów znajdują się dwie skale, obrazujące linie wypłat. Na dole ekranu znajduje się kilka paneli informacyjnych, a także panel sterujący procesem gry, dzięki któremu gracz może wnosić zakłady i odpalać kręcenia spinami.

Jeżeli chodzi o tło slotu Halloween pl to gracz zobaczy pejzaż z trawą i drzewami. Slot zachwyca niesamowitym stylem i klimatycznymi postaciami, takimi jak na przykład czarownice na miotłach w pięknych kapeluszach czy wydrążone od środka dynie z wyszczerbionymi zębami.

Podstawowe guziki, służące do sterowania procesem gry:

 • Bet albo klawisze na klawiaturze z literkami N, M, B, C, V – służą do wniesienia zakładu na jeden spin. Gracz ma możliwość aktywować jedną, pięć, dziesięć, piętnaste czy dwadzieścia aktywnych linii. Z kolei zakład na poszczególne linie może wynosić maksymalnie dwadzieścia monet, a minimalnie – jedną monetę. Pozostałe dostępne zakłady to dwie, pięć i dziesięć monet. Ogólny zakład na slocie Halloween online od jednej do czterystu monet.
 • Wciśnięcie guzika Balance daje możliwość sprawdzić stan swego konta.
 • Przycisk Last Win\ostatnie kręcenie bębnami – pozwala sprawdzić kwotę, którą przyniosło ostatnie zakręcenie rolkami.
 • Bonusowy klawisz Gamble. Jak tylko pod „Last Win” pojawi się zwycięski układ, zamienia się on w klawisz „Gamble”, który uruchamia risk game.
 • Guzik Collect – przelanie wygranych na konto gracza w grze.
 • Głośnik daje możliwość włączyć, czy wyciszyć muzykę, która czasami może rozpraszać uwagę.
 • Jeżeli gracz chce włączyć tryb pełnoekranowy, to musi wcisnąć guzik ze strzałkami.
 • AutoPlay – przycisk, służący do odpalania serii spinów.
 • Chcesz poznać zasady gry? Klikaj guzik „Help”.

Halloween gry – symbole standardowe i specjalne

Gry online Halloween oferują swoim graczom klasyczne symbole karciane, które nie mogą się pochwalić wysoką wartością oraz klimatyczne symbole, które nawiązują do motywu gry i pełnią rolę dzikich symboli oraz symbolu rozproszenia. Zwycięski układ to trzy, cztery i pięć jednakowych symboli, które pojawią się na jednej linii. Jeżeli na jednej linii ułoży się od razu kilka zwycięskich kombinacji, liczy się tylko ten układ, który ma największą wartość.

Scatter to najbardziej wyczekiwany symbol, gdyż niezależnie od miejsca, w którym się pojawi, zawsze przynosi wygrane.

Wartość zwycięskich układów na slocie Halloween:

 • układy karciane o najmniejszej wartości: walet, dama, król i as dają możliwość wygrać od stu do dwóch tysięcy monet wirtualnych;
 • symbol nietoperza czy czarnego kota 3x, 4x, 5x to wygrane w wysokości czterystu, tysiąca czy nawet czterech tysięcy monet;
 • koszyczek ze smakołykami oraz pajęczyna z pająkiem przynoszą jednakową liczbę monet: 300\700\3 tys.;
 • symbol kobiety o czarnych włosach i faceta w liczbie trzech, czterech czy pięć sztuk podaruje zawodnikowi 500, 1000 czy nawet 10 tys. monet;
 • miotła i czapka czarownicy pełnią rolę Wild Symbolu, który zastępuje karciane symbole i symbole o wysokiej wartości. Nie może jednak zastąpić symbolu rozproszenia. Wartość samodzielnych zwycięskich układów, tworzonych przez dziki symbol: pięć symboli – mega wygrane w wysokości 20 tys. monet, cztery obrazki – cztery tysiące monet, trzy symbole to jedynie tysiąc monet;
 • Halloween gry to także Extra Wild Symbol w kształcie wydrążonej od środka dyni z zębami, który nigdy się nie pojawi na 1,2,3,4 rolkach – tylko PIĄTY BĘBEN. Extra Wild Symbol pełni rolę symbolu, który zamienia waleta, damę, króla czy asa na dzikie symbole;
 • symbol rozproszenia to stara księga, dzięki której gracz dostaje aż dziesięć darmowych spinów, ale pod warunkiem, że pojawi się na drugim, trzecim czy czwartym bębnach.

Gra Halloween – niesamowite bonusy i gra ryzyko

Gra Halloween to niesamowite emocje nie tylko ze względu na dobrze płatne zwycięskie układy i niesamowitą atmosferę, lecz także ze względu na atrakcyjne bonusy w postaci progresywnego JackPot, risk game i oczywiście free kręceń bębnami.

Otóż zacznijmy od progresywnego JackPot, który daje możliwość wygrać naprawdę dużo pieniędzy.

JackPot Cards – zasady:

 • Halloween gra to czteropoziomowy Jack Pot, który można wygrać podczas losowej rundy bonusowej, która się nazywa JACK POT CARDS. W grze uczestniczy 12 kart. Zawodnik otwiera karty w różnej kolejności. Po tym jak na ekranie pojawią się trzy karty w jednakowych kolorach, gamer otrzyma jeden z czterech Jackpotów. Kwota wygranej zależy od koloru wylosowanych kart. 3 karty trefle to najmniej płatny Jackpot. Po nim idzie karo, następnie kier i na koniec największy JackPot – 3 karty pik.

Risk game – krótki opis zasad gry:

 • na ekranie pojawia się zwycięski układ, po czym gracz ma możliwość wziąć udział w grze ryzyko. Gracz ma pięć prób, podczas których musi odgadnąć kolor karty. Zgaduje, jego wygrane powiększają się dwukrotnie. Jeżeli popełni błąd, to przegrywa kwotę, którą otrzymał po ostatnim zakręceniu rolkami i gra ryzyko zostaje zakończona.

Darmowe spiny – jak je otrzymać w grze Halloween pl?

Darmowe spiny to ostatni bonus w ofercie bonusowej slotu Halloween. Pojawienie się trzech starych ksiąg na bębnach to gwarantowane 10 darmowych kręceń bębnami. Liczba monet, którą gracz wygra w trakcie gry free spins, po jej zakończeniu dwukrotnie się powiększa. Kolejne trzy Scattery to kolejne 10 freespinów. Po zakończeniu rundy, wygrane można powiększyć w ryzyko grze.

Darmowe gry Halloween to zawsze dobra zabawa, adrenalina i czteropoziomowy JackPot!

 • Komentarze użytkowników
Charakterystyka
bonuse bonuse
Autostart
bonuse bonuse
Gra premiowa
bonuse bonuse
Multiplayer
bonuse bonuse
Free Spins
bonuse bonuse
Jackpoty
bonuse bonuse
Wild Symbol
TOP 5 CASINO
1
5/5
Zagraj
2
3,5/5
top5
3
4/5
4
4/5
top5
5
4/5
Charles Rhodes
Charles Rhodes
Chief editor
29.06.2021
9.1 /10
Votes: 61
Zagraj