main-bg
Sizzling HotJednoręki Bandyta 5 Bębnówhttps://sizzling-hot-za-darmo.comIron Man

Czy i Ty możesz zostać jednym z superhero z iron man online?

Czy i Ty możesz zostać jednym z superhero z iron man online?

Który z superbohaterów jest Ci najbliższy? Jeśli jest to Iron Man, to ta gra może stać się spełnieniem Twoich marzeń. Wyobraź sobie, że zakładasz jego pancerny uniform, który z jednej strony daje ci wielką moc, a z drugiej chroni przed złem czającym się na każdym rogu.

Znasz na pamięć filmy z superbohaterami? To jesteś gotowy do walki w gry iron man. Albo być może nie jesteś fanem tego typu filmów. To nic, z nami zupełnie za darmo odkryjesz swoją nową pasję do gier na najwyższym poziomie.

Od lat firma Marvel rozwija świat i kolejne przygody Irona Mana. Tym razem dzięki niej trafiamy w wirtualny świat, w którym tak naprawdę wszystko może się zadziać…

 • Recenzja wideo
 • Dodatkowe informacje
  • Wydany 2009
  • Producent Playtech
  • Bębny 5
  • Linie wygrywające 25
  • Min. liczba żetonów na spin 0.2
  • Maks. liczba żetonów na spin 200
  • RTP 95%
Zrzuty ekranu

Ajron men gra i o co naprawdę w tym chodzi?

Iron man online został wykreowany przez firmę Playtech i bazuje na niezwykle popularnym filmie o Iron Manie z roku 2008, w którego postać wcielił Robert Downey Jr. W tej chwili mamy już kontynuację filmową poprzedniej historii i zapewne niedługo powstanie też nowa, usprawniona wersja gry (jest już dostępny Iron Man 2 oraz 3). Iron Man to alter ego wynalazcy, ekscentryka Tony’ego Starka, który każdą nawet niewinną rzecz może zamienić w narzędzie, dzięki któremu można wygrać walkę nawet z największym i najlepiej wyposażonym przeciwnikiem.

Iron man gra opiera się na niezwykle rozbudowanej warstwie fabularnej nawiązującej do filmów oraz komiksów, w których po raz pierwszy pojawili się superbohaterowie walczący pomiędzy sobą ze złem. Wyobraź sobie jakie moce kryją się w Twoich rękach jak tylko rozpoczniesz gra iron man.

Aby stać się Iron Manem wcielamy się w ,,skórę’’ Tony’ego Starka i ,,nakładamy’’ jego wspaniały pancerz, który umożliwi Ci na zabawę i pokonywanie nieziemskich, nieprzyjaznych sił.

Daj się porwać niesłychanym pojedynkom, które są tak widowiskowe, że nie będziesz miał ochoty wracać do rzeczywistości! Tylko ostrzegamy, że poziom rozrywki jest naprawdę wysoki z ajronmen gry. Zanim nauczyć się sprawnie manewrować wszystkimi niezwykle przydatnymi funkcjami zbroi Iron Mana, skorzystaj z naszej darmowej wersji gry w formie demo, gdzie odbędziesz pojedynki na śmierć i życie. Dzięki temu będziesz mógł nauczyć się bronić w piękny sposób i korzystać na przykład z zabaw lewitując (nawet w slow motion) w powietrzu. I właśnie dzięki wersji demo będziesz mieć wystarczająco dużo czasu na poznanie gry ,,na wylot’’ zanim zaczniesz w nią inwestować.

Kim jest superbohater iron man gry?

W iron man online tytułowy bohater staczając walkę zbiera to, co przeciwnik porzucił w czasie walki lub nie będzie mu już potrzebne. Dzięki temu z walki na walkę jego siły i umiejętności rosną i poszerzają się. Aby nabrać wprawy w walce z innymi ,,potworami’’ musisz ćwiczyć swoje techniki i umiejętności. Dlatego tak bardzo zachęcamy do odwiedzania naszej darmowej platformy, na której możesz do woli i za darmo ćwiczyć swoje umiejętności.

Iron Man także od czasu do czasu może się wykazać jak walczyć w grupie. Wówczas staje w szranki z innymi bohaterami wykreowanymi przez Marvela (Wolverine czy Kapitan Ameryka). Jako zespół mają oni bardzo duże pole do popisu i może nieźle ,,popalić’’ przeciwnikom, którzy za nic nie odpuszczą.

Na czym polega slot z superbohaterm iron man online?

Gra iron man wykorzystuje pięć bębnów i dwudziestu pięciu linii wygrywających. A to wszystko mieni się kolorystyką, iście przypisaną Iron Manowi i jego pancerzowi – stali i mocnemu odcieniowi koloru wiśniowego. Slot w sposób niezwykle subtelny nawiązuje do udanej i zarazem popularnej ekranizacji komiksu. Dlatego też filmu będą czerpać podwójną (a może i potrójną?) radość z gry na tej ultra nowocześnie zaprojektowanej maszynie online.

Funkcje bonusowe czekające na graczy są niezwykle intersujące i kuszące. Dzięki temu pula nagród stanowi dodatkową bardzo atrakcyjną zachętę do tego by poświęcić tej maszynie więcej wolnego czasu na rozpracowanie ajronmen gry.

Tytułowego Iron Man gracze powinni wypatrywać na drugim, trzecim oraz na czwartym bębnie maszyny. Najlepiej opłacana, zwycięska kombinacja zostaje aż ,,zasypana’’ tym superbohaterem, który dostarcza grającemu niemało radości i jeszcze więcej nagród. Z kolei symbole rakiety na rolkach (trzy lub więcej) wprawiają w ruch rundę z bonusami, która odbywa się… w środku zbroi samego Iron Mana. Gracz musi wybrać drogę (i narzędzia), które będą unicestwiać kierowane w Iron Mana rakiety. Dobrze oceniając możliwości obrony gracz może liczyć na dodatkowe spiny, mnożniki nabytych punktów lub kolejne, bonusowe wygrane.

Po opanowaniu techniki i umiejętności jakimi obdarzony jest tytułowy bohater, gracze mogą zacząć zabawę na ,,poważnie’’ obstawiając konkretne sumy. Tak więc iron man gry zakłady zaczynają się od sum wynoszący chociażby jeden pens za grę, a maksymalnie wynoszący 250 funtów (sumy te występują, gdy korzystamy z portali na serwerach brytyjskich).

Do tego gracze mają do dyspozycji aż cztery, niezależne funkcje jackpotów, które również działają w trybie losowym (to ważne dla niezdecydowanych, którzy do końca nie wierzą w swoje siły tylko zdają się na szczęśliwy los). Następnie gracz stoi przed wyborem spośród dwudziestki pozakrywanych pół musi ,,ustrzelić’’ trzy z takim samy logotypem prezentującym firmę Marvel.

Gry iron man lepsze niż komiksy i ekranizacje?

Wygląda na to, że gry iron man zbierają niesamowicie dobre recenzje i dzięki nim Iron Man staje się coraz bardziej ,,poszukiwanym’’ i docenianym superbohaterem zostawiając daleko w tyle chociażby Spidermana, Hulka czy Kapitana Amerykę.

Maszyny online o tematyce superbohaterów są zawsze niemalże ,,rozchwytywane’’ przez graczy. Być może cała ,,magia’’ polega na tym, że każdy z nich (czy po prostu – każdy z ludzi) marzy być przez chwilę mieć nadprzyrodzone moce i z nich w pełni korzystać w dobrych celach.

Żadna z historii superbohtarów nie ma się ku końcowi. Gracze są bardzo entuzjastycznie nastawieni do tej formy rozrywki z superbohaterami, w których wreszcie mogą się wcielić i poczuć ich zew. Szczególnie właśnie ze względu na to, że Iron Man wykorzystuje swoje nadprzyrodzone siły by ochraniać ludzi, którzy sobie sami nie mogą dać rady w świecie pełnym zła i okrucieństwa. Zanim wyruszycie na ratunek świata w ,,skórze’’ iron man gry nie zapomnijcie skorzystać z naszego darmowego demo!

 • Komentarze użytkowników
Charakterystyka
bonuse bonuse
Autostart
bonuse bonuse
Gra premiowa
bonuse bonuse
Multiplayer
bonuse bonuse
Free Spins
bonuse bonuse
Jackpoty
bonuse bonuse
Wild Symbol
TOP 5 CASINO
1
5/5
Regulamin
Regulamin
2
3,5/5
top5
3
4/5
4
4/5
top5
5
4/5
Charles Rhodes
Charles Rhodes
Chief editor
19.01.2021
8.8 /10
Votes: 54
Zagraj